AKTUALNOŚCIPromocja jesienna - kupuj nowe produkty z dodatkowym skontem!

21 listopada 2019

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o naszej promocji przedstawionymi tutaj: ulotka promocyjna.

promocja jesienna

Wymogi wykonawcze dla instalacji DŹC PRAWTECH

17 październik 2019

Szanowni Klienci,

Jest nam milo poinformować, iż uaktualniliśmy dokument: Wymogi wykonawcze dla instalacji DŹC PRAWTECH o niezbędne dla prawidłowego montażu naszych wyrobów informacje i instrukcje.

Dokument znajduje się w zakładce do pobrania na stronie internetowej www.PRAWTECH.pl. Aby przejść do zakładki, proszę kliknąć w link

Zapraszamy do współpracy jak również jesteśmy do dyspozycji w zakresie wszelkich pytań związanych z technicznymi i handlowymi obszarami współpracy w oparciu o produkty dolnego źródła ciepła Prawtech.


Protokół próby przepływu oraz kontroli ciśnienienia dla sond Prawtech

27 września 2019

Szanowni Klienci,

W związku z formalno-prawnym obowiązkiem ciążącym na wykonawcy poddania instalacji hydraulicznej dolnego źródła ciepła próbom przepływu i ciśnienia jest nam miło poinformować, iż załączamy do wykorzystania przez naszych klientów wzór tych dokumentów.

Liczymy, iż ułatwi to Państwu obsługę inwestycji i klientów a jednocześnie pomoże zinwentaryzować materiały niezbędne dla uruchomienia pakietu gwarancyjnego w firmie PRAWTECH.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.


Certyfikat gwarancji DŹC PRAWTECH (certyfikat gwarancji 10 lat)

16 września 2019

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż wieloletnie doświadczenia firmy Prawtech na rynku technologii twarzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie technologii tworzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie procesu certyfikacji naszych Odbiorców w ramach dolnych źródeł ciepła Prawtech.

Procedura rozszerzenia gwarancji pozwala ubiegać się Państwu o gwarancję na zakupione produkty geotermalne do lat 10, a w szczególnych sytuacjach do lat 30. W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem lub działem handlowym Prawtech.

Zapraszamy do współpracy.


Pod czujnym okiem Golema

02 sierpnia 2019

Golem, system zarządzania produkcją, został uruchomiony i zsynchronizowany z pracą urządzeń w nowej hali produkcyjnej.

System Golem można zaliczyć do grupy MES (Manufacturing Execution System) czyli systemów zbierających dane produkcyjne w czasie rzeczywistym, pozwalających na analizę produkcji i kontrolę uruchomionych zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem optymalności planowania.

Golem pozwala na ciągłą obserwację maszyn, urządzeń, elementów kluczowych w procesie sprawności zakładu pracy. Obserwacja odbywa się dyskretnie. Można zobaczyć w jakim stanie są maszyny (status), jaki produkt w danej chwili jest wytwarzany, kto jest operatorem, jaki czas został do końca zlecenia itd. Możliwy jest również zdalny nadzór nad maszynami.

Wykorzystanie systemu Golem pozwala w zdecydowanie szybszym czasie zareagować na niepokojące stany produkcyjne. Szybka ich weryfikacja dzięki graficznemu przedstawieniu zgromadzonych danych umożliwia sprawne zarządzanie całym działem produkcji.


II etap uruchamiania produkcji w nowej hali zakończony

11 lipca 2019

Zakończyliśmy etap transferu maszyn i urządzeń do nowej hali produkcyjnej. Obecnie produkcja rur i kształtek odbywa się w całości w nowym obiekcie.

W ostatnich tygodniach zamontowany został również system automatycznego podawania surowca oraz uruchomiliśmy grupę nowych wtryskarek.

Mamy pewność, że ta inwestycja poza poprawą ergonomii i organizacji pracy wpłynie pozytywnie na podniesienie poziomu jakości i dostępności naszych produktów. Pragniemy przy okazji poinformować, że obecnie przygotowywane są wdrożenia nowych produktów, szczegóły przekażemy za kilka miesięcy.


Diamenty Forbesa dla Firmy PRAWTECH

14 czerwca 2019

PRAWTECH sp. z oo. została uhonorowana Diamentem Forbesa - wyróżnieniem przyznawanym polskim przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość rynkową.

W dwunastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska (niezależnym ekspertem i europejskim liderem w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej) opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową.

W środę 29 maja w Hotelu Starym w Krakowie wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województw małopolskiego i podkarpackiego. Nasza spółka została doceniona w segmencie firm o przychodach ze sprzedaży w zakresie 5-50 mln zł, plasując się w tym rankingu na 3 miejscu w województwie małopolskim oraz na 77 w kraju.


PRAWTECH na targach profesjonalistów instalacji na Ukrainie

28 maja 2019

W dniach 15-18 maja 2019 roku braliśmy udział w targach INSTALL FEST w Kijowie.

Jest to nowy format targowy skierowany wyłącznie do profesjonalistów w kategorii odwiedzających "instalatorzy i projektanci" i kategorii wystawców "tylko fabryki, producenci/marki". Targi powstały z myślą stworzenia profesjonalnej płaszczyzny dla uznanych producentów z rynku HVAC w celu skutecznego przekazania ukraińskim instalatorom i projektantom dostępnych informacje technicznych o produktach i innowacjach. Organizatorzy wprowadzili następujące ograniczenia w doborze wystawców: "private-label" — towary niewiadomego pochodzenia lub wprowadzające konsumenta w błąd, marki z niską jakością towarów, marki wyprodukowane bez europejskich standardów w krajach Azji, produkty z "zepsutą" reputacją.

Oferta PRAWTECH w zakresie produktów oraz liczne konkursy z nagrodami przeprowadzane na naszym stoisku cieszyły się dużym zainteresowaniem instalatorów z Ukrainy. Dziękujemy za wspólne spotkania i dobrą atmosferę jaka panowała w Kijowie !


Targi ISH 2019

21 marca 2019

Nasza firma po raz kolejny wzięła udział jako wystawca w targach ISH we Frankfurcie nad Menem, które to targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Ta impreza wystawiennicza o charakterze globalnym (odwiedzający ze 160 krajów) stwarza niepowtarzalną możliwość spotkań branżystów z obszaru przemysłu, handlu, projektowania i wykonawstwa instalacji do ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i dostarczania wody.

We Frankfurcie w ciągu 5 dni odbyliśmy szereg konstruktywnych spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami z kilku kontynentów i mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy po targach. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!


Ruszyła produkcja w nowej hali!

20 stycznia 2019

Początek roku 2019 przywitaliśmy w dobrych nastrojach, bo w nowo powstałej hali produkcyjnej.

Po zeszłorocznym okresie budowy i wyposażania obiektu nastąpiła relokacja ciągów produkcyjnych do nowej lokalizacji. Nasze możliwości wytwórcze zostały także znacznie wzmocnione poprzez zakup i zainstalowanie nowoczesnej linii do produkcji rur wielowarstwowych.

Kolejny etap modernizacji naszego zakładu przed nami, o czym poinformujemy po jego zakończeniu.


Międzynarodowe Targi Instalacyjne 2018 – INSTALACJE 2018

23 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Poznańskich targach, które odbędą się w dniach 23 – 26 kwietnia 2018 roku.

Tegoroczna edycja zgromadzi 30 tysięcy profesjonalistów z 46 krajów całego Świata, na których nie mogło zabraknąć firmy Prawtech.

Najważniejsze wydarzenie biznesowe branży instalacyjnej będzie spotkaniem wiodących polskich oraz zagranicznych producentów i dostawców urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz ekspozycji, gdzie nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia w hali nr 5 stoisko nr 74!


Nowa hala!

20 kwietnia 2018

Nowa hala produkcyjna na naszym terenie przy ulicy Garbarskiej już stoi, a prace nad jej ukończeniem idą pełną parą. Budowa rozpoczęła się z początkiem tego roku, a odbiór przewidziany jest na okolice maja tego roku.

Stawiamy na rozwój - planujemy znaczne zwiększenie produkcji oraz rozszerzamy sprzedaż na rynki zagraniczne. a inwestując w lepsze i większe hale oraz magazyny, chcemy zwiększyć moce produkcyjne oraz dostępność towaru dla klienta.


Spotkajmy się na Targach ISH we Frankfurcie

3 marca 2017

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, która wyznacza trendy w tych branżach na najbliższe lata. Nasza firma obecna będzie na targach ISH po raz drugi.

Czekamy na Państwa w hali 6.1 na stoisku C18!


Nowa hala magazynowa
już obsługuje wysyłki!

4 listopada 2016

W czerwcu, po półrocznym okresie budowy i wyposażania, rozpoczęliśmy w pełni eksploatację nowego magazynu wyrobów gotowych. Jest to hala wysokiego składowania, co daje możliwość przygotowania dużej ilości miejsc paletowych do magazynowania produktów oraz zastosowania różnych technologii składowania towarów. Eksploatacja takich hal jest praktycznie bezawaryjna, więc odbiorcy mają stały dostęp do towaru.

Po 3 miesiącach korzystania z nowego obiektu pozytywne tego aspekty są już widoczne:

● przyspieszenie procesu przygotowania towaru dla klienta
● zmniejszenie liczby pomyłek
● poprawa estetyki opakowań (ograniczenie wpływu czynników atmosferycznych)

Cel: lepsza obsługa klienta – zrealizowany. I o to chodziło!


Targi ISH - Frankfurt 2015

20 marca 2015

ISH 2015 czyli Targi projektowania i wyposażenia łazienek, instalacji energetycznych i wodno-sanitarnych, chłodnictwa i klimatyzacji oraz energii odnawialnej, odbyły się w dniach 10 -14 marca 2015 roku we Frankfurcie nad Menem.

Targi ISH odbywające się w cyklu dwuletnim są największą imprezą wystawienniczą w swojej branży w Europie i jedną z największych na świecie.

Nasza firma obecna była na tych targach po raz pierwszy. Na naszym stoisku gościliśmy rozmówców nie tylko z wielu krajów europejskich, ale także z Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Południowej.


Spotkajmy się na Targach w Poznaniu!

1 kwietnia 2014

Już niedługo rozpoczynają się kolejne Międzynarodowe Targi Instalacyjne w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 8-11 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 207C zlokalizowanego w pawilonie 5.


Dolne źródła

27 listopada 2012

W kooperacji z firmą THERMPLAST produkowany jest od kilku miesięcy nowy asortyment wyrobów. Są to elementy składające się na system, który pozwala pobierać energię odnawialną z tzw. dolnego źródła jakim jest ziemia czy akweny wodne i przekazywać ją do pompy ciepła. Do elementów tych należą m.in.: studnie, sondy, rozdzielacze.
Wkrótce przekażemy więcej informacji na ten temat.

1 2 3

KONTAKT

PRAWTECH Sp. z o.o.

ul. Garbarska 43
32-340 Wolbrom

tel. (32) 644 27 78
fax (32) 644 27 48


COPYRIGHT PRAWTECH SP Z O.O.

Projekt i wykonanie www.itband.pl